Annons
Annons

Körkommittén

Camilla Kvist – ordförande
camilla.kvist@hotmail.com

Ulla Herner – vice ordförande, arrangörsansvarig
ulla@hernersel.se

Gun Hagring – ordförande domargrupp, utbildare
gun.hagring@gmail.com

Ewa Björk – ordförande TR-grupp
ewa.steven@hotmail.com

Annika Borg – barn- & ungdomsansvarig, landslagsledare, parakörning
annika.borg@ridsport.se

Eva Nowén – arrangörsgrupp
e.nowen.86@gmail.com

Britt Lööv – zonledare mitt
britt@loov.nu

Anna-Lena Andersson – zonledare syd
andersson.anna-lena@outlook.com

Linda Holmgren – zonledare norr
linda.holmgren31@hotmail.com

Tobias Mattsson – banbyggare
tobias.mattsson@horseshow.se

Veronica Palmius – sportavdelningen (adjungerad)
veronica.palmius@ridsport.se, 0220-45688

Publicerad: